World of Warships

World of Warships

World of Warships je akční námořní MMO hra, která jako poslední doplňuje trojlístek slavných, který tvoří ještě World of Tanks a World of Warplanes. Ve hře budete vybojovávat vítězství v námořních bitvách nabitých akcí ve válečných lodí z nabídky čítající stovky různých historických modelů.

Celý článek World of Warships

World of Warplanes

World of Warplanes

World of Warplanes je akční MMO hra, která díky svému naprosto dokonalému zpracování a obrovské oblíbenosti mezi hráči získává jednu cenu za druhou. Ve hře, která je navíc zdarma, zažijete epické letecké bitvy ve stovkách různých letadel, která můžete navíc vylepšovat a modifikovat podle svého vkusu. Vzhůru do boje!

Celý článek World of Warplanes

World of Tanks – tanky útočí!

Logo World of Tanks

World of Tanks je již legendární hra, která se proslavila tím, že dokázala, že hry zdarma mohou být fantastické. Celý WoT je postaven na tankových bitvách, do kterých můžete vstoupit s libovolným z několika stovek tanků, které ve hře jsou. Každý tank je unikátní a navíc je možné jej vylepšovat, takže se nabízí nepřeberné množství strategií. To je podpořeno tím, že tanky jsou rozděleny do skupin na lehké, střední a těžké tanky, tankové stíhače a dělostřelectvo – každý druh má svou roli v armádě, kterou svou volbou daného stroje reprezentujete. Celý článek World of Tanks – tanky útočí!