Age of War 3 – Army of Ages

Bombardování - speciální útok.

Age of War 3 – Army of Ages je volné pokračování slavné herní série Age of War. Stejný herní systém jako v předchozích dílech – opět budujeme základnu a snažíme se porazit svého odvěkého nepřítele, kterým tentokrát není jiná lidská rasa, ale proradní emzáci, kteří se rozhodli obsadit Zemi a jen vy jim v tom můžete zabránit.

Celý článek Age of War 3 – Army of Ages

Big Battle Tanks – souboj tanků

Tanky - deathmatch v multiplayeru

Big Battle Tanks je poměrně jednoduchá flashová strategie, ve které buď proti počítači nebo v multiplayeru s dalšími hráči u jednoho počítače můžete svádět epické tankové bitvy s využitím rozsáhlé škály zbraní na různých mapách.

Celý článek Big Battle Tanks – souboj tanků

Age of War 2

Tisíce let zpět

Age of War 2 je oficiální pokračování veleúspěšné hry Age of War. Opět budete budovat svou pevnost a obrňovat se proti nekončícím útokům nepřítele, abyste se mohli postupně vyvinout a v budoucím věku na nepřítele poslat své impresivní jednotky, které jeho základnu konečně po věcích bojů srovnají se zemí.

Celý článek Age of War 2

Age of War 1

Age of War 1: Budoucnost

Age of War 1 je fantastická strategická hra, ve které bráníte svou pevnost a snažíte se zničit pevnost svého nepřítele. K obraně vám slouží budované jednotky a k obraně je určena věž, kterou lze budovat. Hra je navíc rozdělena do pěti různých věků – začínáte v podstatě skoro v pravěké jeskyni a postupně se vyvíjíte, abyste nakonec v budoucnosti rozdrtili svého soupeře.

Celý článek Age of War 1

Bubble Shooter

Bubble Shooter

Bubble Shooter je již legenda, kterou snad ani není třeba představovat. V legendární hře pro děti i dospělé, která je oblíbená pro svou jednoduchost a která je přitom neuvěřitelně chytlavá, střílíte barevné kuličky do ostatních tak, abyste vytvářeli shluky jedné barvy, které poté mizí. Cílem je získat co nejvyšší skóre.
Celý článek Bubble Shooter